LPG ENDERMOLOGIE

Již více než 30 let vyvíjí a prodává společnost LPG® unikátní patentované technologie určené pro estetickou medicínu, odbornou fyzioterapii, krásu a sport

Navrženo pro vás

Posláním LPG je nabídnout řešení pro zeštíhlení a proti stárnutí, která jsou 100% přírodního původu a zároveň efektivní. Přijmout LPG jako svůj kosmetický návyk Vám zajistí den po dni zlepšující se výsledky, protože tímto přístupem investujete do krásy dlouhodobě a zároveň respektujete své tělo.

Na základě téměř 30 let zkušeností jsme vyvinuli patentované technologie a představili průlomový přirozený přístup ke kráse. Naše přístroje s využitím buněčné stimulace omladí spící buňky a oživí tím jejich přirozenou a zdravou činnost. Účinnost této technologie byla vědecky prokázána ve více než 110 studiích a každý den až 100.000 lidí po celém světě tyto léčebné výhody využívá…

Dnes jsme hrdí na to, že můžeme prohlásit, že LPG je revolucí ve světě krásy, protože představuje neinvazivní metodu a šetrné řešení pro všechny ženy, které vyžadují efektivní terapii, a které odmítají hazardovat se svojí přirozenou krásou a osobitostí.

 

ODBORNÉ STUDIE

PŘIROZENÁ PRODUKCE KYSELINY HYALURONOVÉ

SE ZVÝŠÍ AŽ O 80% 

 

Lipomassage

FOR YOU.

Francouzská společnost LPG Systems se již 30 let zabývá vývojem zdravotnických technologií, které kromě odborné terapie nabízejí i efektivní řešení pro zeštíhlení, modelaci postavy, léčbu celulitidy a omlazení pleti.

Jaké byly výsledky?

 

 

Bylo dosaženo výrazného zlepšení reakce pokožky na lipolytický podnět s průměrným odbouráním tuku až o 70 % a až o 100 % nárůst u hypercitlivých míst.

Byl prokázán vliv na expresi genů (např. geny podílejících se na metabolismu tuků a cukrů), pro některé subjekty byly podobné s těmi, jenž vyvolávají nízkokalorické diety.

 

Nyní máme ještě více vědecky ověřených výsledků! Nejnovější klinickou studií, provedenou profesorem Maxem LaFontanem z Klinického Centra INSERM v Toulouse, byly zjištěny nové překvapivé výsledky týkající se účinnosti LIPOMASSAGE na femorální partie, tj. na adipózní tkáň na hýždích a stehnech, jedny z nejvíce postižených míst, kde se tuk ukládá.

S nejnovější generací technologie Cellu M6® a s novou Ergodrive ošetřující hlavicí dojde ke zvýšení přirozené lipolýzy (tj. odbourávání tuku) o více než 70 % již po 12 sezeních.

LPG ENDERMOLOGIE® působí proti hlavním příčinám stárnutí pokožky: obnovuje aktivitu fibroblastů, a tím posiluje přirozenou syntézu endogenního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové (+80 % endogenní kyseliny hyaluronové**). Tato unikátní technika zlepšuje i homeostázu a troficitu kůže, proto se aplikuje jako příprava kožní tkáně před invazivními terapeutickými zákroky, efektivně přispívá k optimalizaci celkového estetického výsledku.

NÁŠ SALON

LPG ENDERMOLOGIE® BODY

 • ZPEVNĚNÍ pokožky 71 %*
 • ELIMINACE TUKU -5,2 CM*
 • VYHLAZENÍ  CELULITIDY 67 %*
 • cílená eliminace lokalizovaného tuku
 • přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 • pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se také efekt pomerančové kůže
 • Cena za inovaci v estetické medicíně na Face2Face kongresu v Cannes, 2013

LPG ENDERMOLOGIE® FACE

 • +80% PRODUKCE KYSELINY HYALURONOVÉ
 • +70% ZPEVNĚNÍ POKOŽKY
 • +87% VYHLAZENÍ VRÁSEK
 • +46% PRODUKCE ELASTINU
 • ZÁŘIVÁ PLEŤ ×2
 • Ocenění v oblasti anti-aging a beauty na Kongresu AMEC v Paříži, 2013
 • Odborná studie Prof.Humbert, Clinical Interventions in Aging 2015

Napište nám

Zajímají vás například kontraindikace LPG nebo jiné informace? Napište nám, rádi poradíme.


   NÁŠ SALON Najdete v Rezidenci Elizabeth

  Hned v přízemí.

  Popská 222/11, Město, Opava

  OBJEDNEJTE SE DNES

  +420 702 22 91 91